Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha13) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Owner
th: เจ้าของ

en: General
th: ทั่วไป

en: Color
th: สี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Creator
th: ผู้สร้าง

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
