Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha14) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Filter
is: Sía

en: Owner
is: Eigandi

en: General
is: Almennt

en: Color
is: Litur

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
