Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha14) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana
