Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha14) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Filter
nn: Filtrer

en: Color
nn: Farge

en: Role
nn: Rolle

en: Authored on
nn: Skrive
