Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha14) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
