Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha14) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: Block
fa: قالبک

en: Drupal
fa: دروپال

en: Filter
fa: صافی

en: Owner
fa: مالک

en: General
fa: عمومی

en: Color
fa: رنگ

en: Role
fa: نقش

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Creator
fa: سازنده

en: Warning message
fa: پیغام هشدار
