Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha15) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: weight
ka: წონა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Color
ka: ფერი

en: Role
ka: როლი

en: Authored on
ka: დაიწერა
