Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Filter
cs: Filtr

en: Owner
cs: Vlastník

en: General
cs: Obecné

en: Color
cs: Barvy

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Owned by
cs: Vlastník

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
