Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje
