Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Block
da: Blok

en: Owner
da: Ejer

en: General
da: Generelt

en: Color
da: Farve

en: Role
da: Rolle

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Build
da: Byg

en: Path is required.
da: Stien er påkrævet.

en: About
da: Om

en: Creator
da: Skaber

en: Warning message
da: Advarsel

en: Created by
da: Oprettet af

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Owned by
da: Ejet af
