Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Layout
gl: Disposición

en: Block
gl: Bloque

en: Filter
gl: Filtro

en: Owner
gl: Propietario

en: General
gl: Xeral

en: Color
gl: Cor

en: Role
gl: Rol

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Creator
gl: Creador

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Created by
gl: Creado por

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
