Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо
