Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: About
se: Birra
