Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Layout
pl: Układ

en: Block
pl: Blok

en: Filter
pl: Filtr

en: Owner
pl: Właściciel

en: General
pl: Ogólne

en: Color
pl: Kolor

en: Role
pl: Rola

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: This action can not be undone.
pl: Tej czynności nie można cofnąć.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Path is required.
pl: Ścieżka jest wymagana.

en: About
pl: O stronie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Creator
pl: Twórca

en: Presets
pl: Zestawy

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Owned by
pl: Należy do

en: Layout ID
pl: ID układu

en: Personalize
pl: Personalizacja
