Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha6) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
