Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն
