Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Color
ta: நிறம்
