Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Filter
af: Filtreer

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Authored on
af: Geskep op
