Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Color
am: ቀለም

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
