Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Layout
he: פריסה

en: Block
he: בלוק

en: Drupal
he: דרופל

en: Delta
he: דלתא

en: Filter
he: סינון

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: Color
he: צבע

en: Role
he: תפקיד

en: Authored on
he: בתאריך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Machine Name
he: שם מכונה
