Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha8) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Block
km: ប្លុក

en: Filter
km: តម្រង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Role
km: តួនាទី

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: About
km: អំពី

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន
