Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Color
ne: रंग

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
