Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Color
eo: Koloro

en: Authored on
eo: Verkita je

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
