Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Block
fi: Lohko

en: Filter
fi: Suodatus

en: Owner
fi: Omistaja

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Role
fi: Rooli

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Build
fi: Rakenna

en: Path is required.
fi: Polku on pakollinen.

en: About
fi: Tietoja

en: Creator
fi: Luoja

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Created by
fi: Luonut

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Owned by
fi: Omistaja
