Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: Filter
jv: Saring

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: Warning message
jv: Welingan
