Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha9) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
