Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
