Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Block
mn: Хавтан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Color
mn: Өнгө

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
