Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: weight
ru: вес

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Layout
ru: Макет

en: Block
ru: Блок

en: Delta
ru: Дельта

en: Filter
ru: Фильтр

en: Owner
ru: Владелец

en: General
ru: Общий

en: Color
ru: Цвет

en: Role
ru: Роль

en: Authored on
ru: Создан в

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Build
ru: Конструктор

en: Path is required.
ru: Путь потребовался.

en: About
ru: Информация

en: Draggable
ru: Перетаскивание

en: Creator
ru: Автор

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Created by
ru: Автор

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: preset
ru: набор настроек

en: Owned by
ru: Принадлежит

en: Layout ID
ru: ID схемы

en: Personalize
ru: Персонализировать
