Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: weight
sk: váha

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Block
sk: Blok

en: Owner
sk: Vlastník

en: General
sk: Všeobecné

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Owned by
sk: Vlastník

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
