Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: weight
be: вага

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: Authored on
be: Дата:

en: About
be: Аб

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання
