Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Block
is: Blokkur

en: Filter
is: Filtur

en: Color
is: Litur

en: Role
is: Leiklutur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um

en: Warning message
is: Ávaringarboð
