Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: weight
sv: vikt

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Filter
sv: Filtrera

en: Owner
sv: Ägare

en: General
sv: Allmän

en: Color
sv: Färg

en: Role
sv: Roll

en: Authored on
sv: Författad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Build
sv: Bygg

en: About
sv: Om

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Presets
sv: Förval

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Created by
sv: Skapad av

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
