Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: weight
ta: எடை

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: General
ta: பொது

en: Color
ta: நிறம்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Warning message
ta: எச்சரிக்கை செய்தி
