Honey (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Title and slogan
be: Назва і слоган
