Honey (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
