Honey (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم
