Honey (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: wide
lt: platus

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis
