Honey (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
