Honey (1.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Tabs
pl: Zakładki

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Header background top
pl: Górne tło nagłówka

en: Header background bottom
pl: Dolne tło nagłówka
