Honey (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Tabs
ru: Вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы

en: Header background bottom
ru: Нижняя часть фона шапки страницы
