Honey (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
