Honey (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Tabs
sv: Flikar

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Title and slogan
sv: Titel och slogan

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud

en: Header background bottom
sv: Underst i bakgrund på sidhuvud
