Honey (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Sidebar borders
vi: Đường viền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu
