Honey (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Sidebar borders
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་མཐའ་སྒྲོམ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག
