Honey (1.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera

en: Header background bottom
ca: Fons inferior de la capçalera

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
