Honey (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
