Honey (1.0.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Tabs
hu: Fülek

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent

en: Header background bottom
hu: Fejléc háttere lent

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
