Honey (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
