Honey (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
